تولید کنندگان عشایری باید وارد عرصه بازاریابی محصولات شوند
1398/05/27

رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: یکی از مشکلات ما بازاریابی محصولات عشایر است و در این زمینه باید خود تولیدکنندگان عشایری وارد عرصه شوند و تمام اتکایشان به ما نباشد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان امور عشایر ایران، کرمعلی قندالی در نشست نمایندگان غرفه‌های عشایری با مسئولین ستاد برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های عشایر و تبادل نظر در خصوص نمایشگاه چهارم و برنامه‌ریزی برای سال آینده افزود: کسانی که دنبال بومگردی عشایر هستند باید گردشگران را وارد سامانه های عشایری کنند تا زندگی واقعی عشایر را ببینند.

وی گفت: بومگردی عشایر باید سفیر پیام اقتصادی و فرهنگی و تولیدی عشایر باشد.

رئیس سازمان امور عشایر ایران اظهار داشت: امسال برای هر صندوق اعتبارات خرد زنان عشایری 50 میلیون تومان تسهیلات با سود پایین پرداخت می‌شود و تلاش می‌کنیم این مبلغ را تا 100 میلیون تومان افزایش دهیم.

قندالی با بیان این که عشایر سرمایه‌های اصلی کشور هستند، گفت: عشایر شاخص شهروندان کشور هستند و در نجابت هیچ قشری مانند عشایر نیست.

وی افزود: آموزش، ترویج و آگاهی خیلی مهم است و عشایر باید دانش روز را با دانش بومی تلفیق و به فعالیت‌هایشان وارد کنند.

رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: از همه همکاران ستادی و استانی که در برگزاری نمایشگاه حدود دو ماهی است زحمت می‌کشند، تشکر و قدردانی کرد.

وی افزود: ما هم از جانمایی سالن عشایر راضی نیستیم اما تصمیم گرفته شد که بودن عشایر در این نمایشگاه بهتر از نبودن است و امیدواریم برای نمایشگاه سال آینده نواقص جبران و نقاط قوت تقویت و نمایشگاهی بهتر از نمایشگاه امسال داشته باشیم.

تعداد مشاهده خبر109 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal